Willa

Zakochaj się w jedynym takim, niepowtarzalnym miejscu

Atelier 1905 to zabytkowa willa położona w centrum miasta i wciąż kameralna. Świetnie skomunikowana, z własnym parkingiem oraz możliwością parkowania przy ulicy Curie Skłodowskiej i Małłków. To nieocenione wartości tej nieruchomości.

Na działce w powierzchni 172,00 m2 zlokalizowany jest budynek z 1899 roku, którego powierzchnia użytkowa wynosi 231,65 m2.

Rewitalizacja obiektu odbyła się pod nadzorem konserwatorskim, co pozwoliło zachować oryginalną konstrukcję ścian zewnętrznych budynku, stolarkę i detale architektoniczne. Budynek zyskał nowy bardzo atrakcyjny wygląd z ogrodem zimowym na ostatniej kondygnacji z panoramą na Stare Miasto.

Budynek jest w stanie deweloperskim, ocieplony od wewnątrz nowoczesnym materiałem termoizolacyjnym dedykowanym do obiektów zabytkowych, wyposażony jest w instalacje wewnętrzne takie jak woda, kanalizacja sanitarna, energia elektryczna czy gaz zasilający dwufunkcyjny piec centralnego ogrzewania i ciepłej wody.

Obecnie na trzech kondygnacjach w kamienicy wydzielone zostały cztery mieszkania o powierzchni 26 m2 i 42 m2 na parterze, 72 m2 na 1 piętrze oraz 73 m2 na poddaszu. Przy podziale wewnętrznym zastosowano lekkie ścianki szkieletowe dające możliwość innego kształtowania przestrzeni w zależności od nowej funkcji budynku – prestiżowej prywatnej willi mieszkalnej , galerii, biur, kancelarii, gabinetów czy atrakcyjnej siedziby firmy.

Parter:

1. Aranżacja z 2 mieszkaniami

2. Przestrzeń dla nowej funkcji

I piętro:

1. Aranżacja z 1 mieszkaniem

2. Przestrzeń dla nowej funkcji

Poddasze:

1. Aranżacja z 1 mieszkaniem

2. Przestrzeń dla nowej funkcji