Dla inwestora

Zakochaj się w jedynym takim, niepowtarzalnym miejscu

Wciąż kameralna – utrzymana w secesyjnym stylu willa z 1899roku jest doskonałym pomysłem na lokatę kapitału, inwestycję w mieszkanie lub siedzibę firmy. Tak elastyczny obiekt z unikatową lokalizacją zawsze będzie stanowił wyjątkowy majątek, możliwość wynajęcia czy sprzedaży lub pozostawienia rodzinnym następcom. To również pewność i bezpieczeństwo inwestycyjne z gwarancją na stały wzrost wartości nieruchomości.

Willę przy ul. Curie Skłodowskiej 12 w Olsztynie, o jakże niezwykłej historii nasza firma oddaje przyszłym właścicielom jako ATELIER 1905. To magiczne miejsce stanowi nie lada gratkę dla inwestorów pragnących wykorzystać wyjątkową atmosferę tego przesiąkniętego historią terenu. Obiekt ma ogromny potencjał i idealnie nadaje się na rezydencję mieszkalną, kancelarie lub gabinety. Prywatny zamknięty parking i szybki bezkolizyjny wyjazd z miasta we wszystkich kierunkach to niezwykłe zalety tego urokliwego miejsca.

To ostatnia z dostępnych w całości wolnych od lokatorów nieruchomość zlokalizowana w centrum Olsztyna i to od nowych właścicieli będzie zależało, czy willa odzyska swój prestiż na mapie Olsztyna.

Nieruchomość ma uregulowany stan prawny, jednego właściciela i jest wolna od obciążeń.

Osoby zainteresowane nabyciem Willi Atelier 1905 zachęcamy do kontaktu i wizyty, która odda całą atmosferę tego urokliwego miejsca.